Informacja2012-09-26

 EUROSPORT I FISU PARTNERAMI DO 2017 ROKU
Kanał będzie nadawcą sześciu kolejnych edycji Uniwersjady
 

 
Paryż, 24 września 2012 roku – Grupa Eurosport i FISU (Międzynarodowa Federacja Sportu Uniwersyteckiego) podpisały 6-letnie porozumienie, obowiązujące od września 2012 roku.
 
Letnie i Zimowe Uniwersjady, które są największymi multidyscyplinarnymi wydarzeniami pod egidą FISU, będą kompleksowo relacjonowane przez ogólnoeuropejską sieć kanałów Grupy Eurosport.Eurosport wyprodukuje również magazyn Kampus poświęcony Akademickim Mistrzostwom Świata, a także roli FISU w doskonaleniu ciała i umysłu.
W ramach partnerstwa na platformie internetowej Eurosport.com powstaną dedykowane Uniwersjadom i Akademickim Mistrzostwom Świata specjalne sekcje – początkowo w angielskiej i we francuskiej wersji serwisu. Znajdą się w nich między innymi wiadomości, wyniki i materiały wideo. Nowe sekcje zadebiutują pod koniec września tego roku.
Eurosport zamierza wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w przekazywaniu wydarzeń z multidyscyplinarnych imprez sportowych, takich jak igrzyska olimpijskie, by w najlepszy sposób prezentować i promować Uniwersjady.
Eurosport i Eurosport 2 będą emitowały w jakości HD 60 godzin relacji z każdej Letniej Uniwersjady oraz 40 godzin z Zimowych. Obie te imprezy odbywają się co dwa lata i zrzeszają sportowców w wieku 17-28 lat.  Pod względem liczby uczestników jest to druga co do wielkości impreza po igrzyskach olimpijskich*.
Uniwersjady wyksztaciły wielu światowej sławy sportowców, którzy zdobywali później medale igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata. Dla przykładu można podać australijską pływaczkę Cate Campbell, która po wygraniu konkurencji sztafety 4x100 stylem dowolnym podczas Uniwersjady w 2011 r. sięgnęła także po złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
 
Prawa Eurosportu do relacji z imprez FISU obejmują:


  • Letnie Uniwersjady: w Kazaniu (6-17 lipca 2013), Kwangju (3-14 lipca 2015),
    Tajpej (19-30 sierpnia 2017)
  • Zimowe Uniwersjady w Trydencie (11-21 grudnia 2013), Grenadzie (2015)
    i Kazachstanie (2017)

 
26-minutowy magazyn Kampus nadawany będzie raz w miesiącu do grudnia 2017 roku. Widzowie zobaczą w nim relacje z Akademickich Mistrzostw Świata oganizowanych przez FISU, a także przygotowania, sylwetki i wywiady ze sportowcami biorących udział w Uniwersjadach. Magazyn przybliży kibicom wartości i ducha zawodów akademickich szerzone przez FISU.
Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w kanale Eurosport 26 września o godzinie 21:00 i w głównej mierze poświecony będzie Gali FISU w Kazaniu, która odbyła się 22 września.
 

  


PGE GKS BEŁCHATÓW – LECH POZNAŃ na żywo w EUROSPORT 22012-09-17

PGE GKS BEŁCHATÓW – LECH POZNAŃ
Poniedziałek, 17 września godz. 18:30, na żywo Eurosport 2


Poniedziałek, 17 września, odbędzie się ostatni mecz 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W Bełchatowie GKS podejmować będzie trzeciego w tabeli Lecha Poznań. Relację na żywo z tego spotkania od godz. 18:30 przeprowadzi kanał Eurosport 2.

Początek sezonu jest dla Bełchatowa bardzo nieudany. Podopieczni Kamila Kieresia do tej pory jeszcze nie zdobyli punktu. - Na pewno będą chcieli się przełamać, zwłaszcza, że grają u siebie - uważa bramkarz Lecha Poznań Krzysztof Kotorowski. W poprzednim sezonie w meczu w Bełchatowie "Kolejorz" nie dał najmniejszych szans gospodarzom, wygrywając 3:0. Hat trickiem popisał się wtedy Artjom Rudnevs, który obecnie jest już graczem Hamburgera SV. Trener Mariusz Rumak najbardziej teraz liczy na dwójkę: Aleksandyr Tonew - Gergő Lovrencsics. Być może szansę gry dostanie również powracający do Lecha po trzech latach występów w Warcie Poznań, 40-letni (!) Piotr Reiss.

  


E-BOK2012-09-15
 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Telewizja Kablowa "ANTSERWIS" SP.J. Ewa Robowska i Ryszard Dymek wprowadziła usługę elektronicznego Biura Obsługi Klienta – eBOK.

  Nowa funkcjonalność to nowoczesne rozwiązanie, wpływające na wygodę korzystania z usług Telewizji Kablowej . Usługa eBOK gwarantuje 24-godzinny dostęp do panelu użytkownika i umożliwia m.in. dostęp do e-faktury, monitorowanie płatności. Wszystkie te czynności będziecie Państwo mogli przeprowadzić z domu, nie ruszając się sprzed własnego komputera. W taki sam sposób, uaktualnicie swoje dane lub skontaktujecie się Państwo z Biurem Obsługi Klienta.

Aby korzystać z serwisu eBOK, z poziomu witryny
www.antserwis.com.pl należy wybrać zakładkę eBOK i zalogować się do serwisu,
- wpisując w pole LOGIN dotychczasowy numer ID Nabywcy (w przypadku numerów krótszych niż 5-cyfrowe, numer dopełniony jest odpowiednią ilością cyfr "0", np.: 
jeżeli klient ma  id 1234 to jego login do EBOK jest 01234).
- należy również wpisać hasło niezbędne do zalogowania się w systemie eBOK, które we wrześniu 2012 została wysłane do Państwa razem z e-fakturą.        

W przypadku problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 67 349 40 00 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: bok.walcz@antserwis.pl.


NIE MASZ DOSTEPU DO eBOK ? WYPEŁNIJ WNIOSEK I ZARZĄDZAJ KONTEM Z WŁASNEGO DOMU !   


TV Puls 2 już w ofercie Antserwis 2012-08-17

PULS 2 to nowy kanał ogólnotematyczny dostępny w Pakiecie Wygodnym .
Wśród propozycji PULS 2 znajdują się liczne programy lifestylowe, m.in. „Perfekcyjne Panny Młode”, czy „Za kulisami sławy”, hitowe animacje „Scooby Doo”, „Tom i Jerry” oraz niezapomniana „Pszczółka Maja”. W ramówce znajduję się też najpopularniejsze amerykańskie programy typu talk-show. Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina.

Program PULS 2 znajdziecie Państwo na pozycji 36 w swoim dekoderze.

   


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 30 


Zmiany w ofercie kanałowej grupy BBC.

Z dniem 1 lutego 2015 nastąpiły zmiany w ofercie programowej grupy BBC:
- kanał BBC Knowledge został zastąpiony przez BBC Earth,
- kanał BBC Entertainment został zastąpiony przez BBC Brit.
FORMULARZ KONTAKTOWY