Tenis na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie 22012-06-14

Turnieje na kortach trawiastych w Queen’s Clubie (ATP) i Birmingham (WTA)

przez cały tydzień na żywo wyłącznie w Eurosporcie i Eurosporcie 2


Po pasjonującym sezonie na kortach ziemnych, najlepsi tenisiści rozpoczęli przygotowania do rozgrywanego na nawierzchni trawiastej Wimbledonu. W tym tygodniu Eurosport i Eurosport 2 obszernie relacjonują słynny, męski turniej w londyńskim klubie Queen’s oraz imprezę kobiet w Birmingham, gdzie dzisiaj w meczu drugiej rundy wystąpi Polka Urszula Radwańska.

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem w Queen’s Clubie jest Brytyjczyk Andy Murray, który broni tytułu wywalczonego przed rokiem. Z pierwszej dziesiątki rankingu widzowie zobaczą również Francuza Joe-Wilfrieda Tsongę oraz Serba Janko Tipsarevicia.

W turnieju kobiet w Birmingham występują między innymi takie zawodniczki jak Serbka Jelena Janković, Włoszka Francesca Schiavone i Słowaczka Daniela Hantuchova. W drugiej rundzie jest też Polka Urszula Radwańska, która dzisiaj zmierzy się z Niemką polskiego pochodzenia Sabiną Lisicki. Eurosport 2 rozpocznie transmisje na żywo z imprezy w Birmingham od piątkowych ćwierćfinałów.


  


LE MANS na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie 22012-06-13

Gwiazdy Formuły 1 w legendarnym wyścigu

LE MANS 24 GODZINY
16 i 17 czerwca na żywo wyłącznie w Eurosporcie i Eurosporcie 2
  • Nick Heidfeld, Sabastien Buemi, Sebastien Bourdais, Giancarlo Fisichella, Kazuki Nakajima gwiazdami tegorocznej edycji Le Mans 24 godziny

  • Relacje na żywo przez 24 godziny w Eurosporcie i Eurosporcie 2 z komentarzem prosto z toru

___________________________________________________________________________________________________________________________________

W sobotę 16 czerwca o godz. 15:00 wystartuje legendarny wyścig Le Mans 24 godziny. Na słynnym torze Circuit de la Sarthe rywalizacja toczyć się będzie przez całą dobę. Zwycięży zespół, który w ciągu 24 godzin pokona największą liczbę okrążeń. Prestiż tego wyścigu przyciąga znanych i utytułowanych kierowców z różnych serii wyścigowych, w tym z najsłynniejszej – Formuły 1. Eurosport i Eurosport 2 będą pokazywać wydarzenia na torze przez całą dobę na żywo.

Dla kibiców sportów motorowych wyścig Le Mans 24 godziny to zawsze wydarzenie wyjątkowe. Kultowe prototypy oraz samochody GT wymieszane na jednym torze to najbardziej charakterystyczny widok podczas słynnej rywalizacji.

Le Mans 24 godziny traktowany jest przez właścicieli znanych marek samochodowych jako jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Inżynierowie, którzy projektują pojazdy specjalnie na ten wyścig, wykorzystują najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. To nie tylko kwestia przejechania największej liczby okrążeń, ale także możliwość pokazania światu najbardziej wytrzymałego auta, marki, która najlepiej zniesie wyniszczające, wielogodzinne katusze na torze.

Nie dziwi więc fakt, że częścią tak spektakularnego sukcesu chcą być najlepsi kierowcy specjalizujący się w wyścigach długodystansowych. Pod nieobecność zespołu Peugeot’a, murowanym faworytem do zwycięstwa w tym roku w kategorii najszybszych prototypów (LMP1) będzie Audi. W składzie tego teamu wystąpią między innymi obrońcy tytułu - Marcel Fassler, Andre Lotterer i Benoit Treluyer (kierowcy w trakcie wyścigu kilkakrotnie się zmieniają). Drugim najmocniejszym zespołem w kategorii LMP1 będzie Toyota, w barwach której pojadą między innymi zawodnicy znani z Formuły 1 – Kazuki Nakajima, Nick Heidfeld czy Sebastien Buemi. Obie ekipy – zarówno Audi jak i Toyota – wystawią w tym roku po dwa prototypy z napędem hybrydowym.

Ciekawie zapowiada się także walka wśród samochodów GT. Tutaj prym wiodą takie marki jak Ferrari, Chevrolet, Aston Martin i Porsche, a w gronie kierowców znajdują się między innymi Giancarlo Fisichella, Sean Edwards i Jean-Philippe Belloc.

 

  


Propozycje HBO w Czerwcu!2012-06-01
  


Serwis EUROSPORT.PL zmienił szatę graficzną2012-05-31

Tuż przed Euro 2012 serwis eurosport.pl zmienił szatę graficzną oraz sposób prezentowania informacji. Nowy layout jest odpowiedzią na trendy panujące w świecie Internetu i nowych technologii.

 

Nowy wystrój graficzny został pomyślany tak, by prezentować informacje w sposób jak najbardziej różnorodny, wyczerpujący i jest odzwierciedleniem oczekiwań Internautów. W wygodny sposób mogą teraz dotrzeć do najważniejszych i najbardziej aktualnych wiadomości z konkretnej dyscypliny. Pojawiły się też nowe boksy na stronie głównej, jak "Najlepsi gracze", "Ostatnie wideo”, "Najpopularniejsze artykuły”.

 

- "Nowa twarz" serwisu została zaprezentowana tuż przed inauguracją Euro 2012. Zachęcamy, by śledzić mistrzostwa wraz z naszymi dziennikarzami, a także korzystać z materiałów tekstowych, statystycznych, graficznych, fotograficznych i filmowych "nowego-starego" eurosport.pl - mówi szef polskiej strony internetowej Eurosportu, Rafał Sak.

 

 

 

  


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 28