Wisła-Cracovia2012-04-26

Wisła – Cracovia

W poniedziałek 30 kwietnia o godz. 18:30 Eurosport 2 pokaże na żywo Derby Krakowa w 22 krajach w EuropieW 185. derbach Krakowa zmierzą się drużyny Wisły i Cracovii. Według wstępnych informacji, podczas tego spotkania na stadionie przy ulicy Reymonta może paść rekord frekwencji. Bilety na poniedziałkowy mecz rozchodzą się błyskawicznie, ale nikogo nie powinien ten fakt dziwić. Dla mieszkańców miasta jest to bowiem wydarzenie wyjątkowe, wykraczające swą tradycją poza wymiar czysto sportowy. Ten wyjątkowy mecz będą mogli zobaczyć na żywo widzowie z 22 krajów, do których dociera kanał Eurosport 2.

Derby Krakowa należą do najsłynniejszych w Polsce nie tylko dlatego, że oba kluby są najstarszymi w naszym kraju (Cracovia została założona w czerwcu, a Wisła we wrześniu 1906 roku) i meczów między nimi było najwięcej, ale również z powodu niezliczonej liczby anegdot i opowiadań na ich temat. Sama nazwa „Święta Wojna” sięga lat dwudziestych ubiegłego stulecia, kiedy to jeden z ówczesnych piłkarzy Cracovii – Ludwik Gintel – przed meczem z Wisłą rzucił do kolegów z drużyny: „No to panowie, jedziemy na tę Świętą Wojnę”.

Niech nikogo nie zmyli obecna pozycja obu drużyn w tabeli. W najbliższy poniedziałek nie będzie miało żadnego znaczenia to, że Wisła jest siódma i walczy o europejskie puchary, a "Pasy" grają o utrzymanie. Nie od dziś wiadomo, że derby kierują się swoimi prawami. Dowód? Wystarczy wrócić do spotkania w rundzie jesiennej, kiedy to Cracovia pokonała u siebie Wisłę 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił wtedy Holender Koen van der Biezen. Podopieczni trenera Michała Probierza będą chcieli się zrewanżować, co nadaje tej rywalizacji dodatkowego smaczku.

W każdy poniedziałek o 18:30 Eurosport 2 pokazuje na żywo ostatni mecz kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Państwa, w których za pośrednictwem Eurosportu 2 można oglądać na żywo poniedziałkowe spotkania to: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja.

  


Serial KREW Z KRWI - odblokowany2012-04-05

11 kwietnia na antenie CANAL+ rusza emisja serialu „KREW Z KRWI” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Premiera serialu odbędzie się o godz. 20:45 (przed serialem wyemitowane zostaną dwie audycje : Aktualności filmowe oraz ŁAPU CAPU) w paśmie specjalnie odblokowanym na tą okazję  Canal+ oraz Canal+ HD.

KREW Z KRWI” to utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego ośmioodcinkowa produkcja CANAL+ w reżyserii Xawerego Żuławskiego, w której występują uznani aktorzy filmowi i teatralni. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, która otrzymała właśnie nagrodę Polskiej Akademii Filmowej - Orła 2012 za najlepszą rolę kobiecą. W serialu partnerują jej uznani artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także obiecujący aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

  


Nowe kanały w pakiecie Cana+ HD2012-04-03

Informuję, że do oferty telewizji cyfrowej Antserwis Wałcz dołączyły dwa nowe kanały HD z grupy Canal+. Zmieniła się także numeracja kanałów.
Nowe kanały to:


Canal+ GOL HD poświęcony jest piłce nożnej, ramówka obejmuje mecze najlepszych drużyn lig hiszpańskiej, francuskiej, angielskiej a także polskiej ekstraklasy, oczywiście wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe emitowane są w jakości HD. (poz. na dekoderze 233)

Canal+ Weekend  HD - to kanał o profilu sportowym nadającym w jakości HD. Okazjonalnie na antenie emitowane są także filmy. Programy nadawane są w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Program znajduje się w pakiecie Canal+ HD, (poz. na dekoderze 235)


W związku z wprowadzoną zmianą Canal+ Weekend w wersji SD został przeniesiony z poz. 233 na pozycję 234.


Włączenie nowych kanałów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

 


    


SERWIS 242012-02-29
ANTSERWIS Wałcz z myślą o swoich  klientach  od 1 marca  br. uruchamia 24 gdzinny serwis techniczny. Każdy Abonent może od teraz uzyskac fachową pomoc techniczną przez 7 dni w tygodniu, przez 24 h na dobę. Wystarczy  skontaktować się telefonicznie 67 258 01 16 , a także bezpłatnie dla naszych Abonentów telefonicznych pod numerem 67 349 40 00. Nasi specjaliści w ekspresowym tempie pomogą Państwu rozwiązać wszelkie problemy techniczne, co najważniejsze o każdej porze dnia i nocy!  


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 25 


POWER TV i POWER TV HD w ofercie TVK Antserwis Wałcz.

Informujemy, że do oferty programów cyfrowych TVK Antserwis Wałcz dołączyły dwa kolejne kanały muzyczne:
POWER TV          - pozycja na dekoderze 522 - dostępny w pakiecie WYGODNY HD  
POWER TV HD    - pozycja na dekoderze 523 - dostępny w pakiecie SUPER HD 
FORMULARZ KONTAKTOWY