HOLANDIA-POLSKA na żywo w Eurosporcie2012-05-09

HOLANDIA – POLSKA
W CZWARTEK O 17:30 NA ŻYWO WYŁĄCZNIE W EUROSPORCIE

Już jutro o godz. 17:30 polscy piłkarze rozegrają ostatni mecz grupowy odbywających się w Słowenii mistrzostw Europy do lat 17. Spotkanie naszych reprezentantów z Holandią pokaże na żywo kanał Eurosport.

Po zwycięstwie nad Belgią 1:0 i remisie z gospodarzem turnieju Słowenią 1:1, reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w grupie B. Zwycięstwo lub remis z Holandią da naszej drużynie pewny awans do półfinału. Porażka nie oznacza jednak koniec szans biało-czerwonych na dalszą grę. Belgia musiałaby jednak zremisować lub wygrać ze Słowenią. W przypadku zwycięstwa gospodarzy o awansie zadecyduje bilans bramkowy.

  


TV ASTA w jakości HD2012-05-09
W poniedziałek zakończyła się faza testów TV ASTA HD. Teraz wszyscy abonenci mogą oglądać programy publicystyczne, relacje z imprez sportowych czy najważniejszych wydarzeń w regionie w jakości HD. Tym samym TV ASTA dołączyła do grona nielicznych telewizji lokalnych emitujących ramówkę w wysokiej rozdzielczości.


Kanał TV ASTA HD znajdzie się w pakiecie Wygodny HD i Super HD. W przypadku braku samoistnej aktualizacji listy kanałów, należy przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych.

  


Wisła-Cracovia2012-04-26

Wisła – Cracovia

W poniedziałek 30 kwietnia o godz. 18:30 Eurosport 2 pokaże na żywo Derby Krakowa w 22 krajach w EuropieW 185. derbach Krakowa zmierzą się drużyny Wisły i Cracovii. Według wstępnych informacji, podczas tego spotkania na stadionie przy ulicy Reymonta może paść rekord frekwencji. Bilety na poniedziałkowy mecz rozchodzą się błyskawicznie, ale nikogo nie powinien ten fakt dziwić. Dla mieszkańców miasta jest to bowiem wydarzenie wyjątkowe, wykraczające swą tradycją poza wymiar czysto sportowy. Ten wyjątkowy mecz będą mogli zobaczyć na żywo widzowie z 22 krajów, do których dociera kanał Eurosport 2.

Derby Krakowa należą do najsłynniejszych w Polsce nie tylko dlatego, że oba kluby są najstarszymi w naszym kraju (Cracovia została założona w czerwcu, a Wisła we wrześniu 1906 roku) i meczów między nimi było najwięcej, ale również z powodu niezliczonej liczby anegdot i opowiadań na ich temat. Sama nazwa „Święta Wojna” sięga lat dwudziestych ubiegłego stulecia, kiedy to jeden z ówczesnych piłkarzy Cracovii – Ludwik Gintel – przed meczem z Wisłą rzucił do kolegów z drużyny: „No to panowie, jedziemy na tę Świętą Wojnę”.

Niech nikogo nie zmyli obecna pozycja obu drużyn w tabeli. W najbliższy poniedziałek nie będzie miało żadnego znaczenia to, że Wisła jest siódma i walczy o europejskie puchary, a "Pasy" grają o utrzymanie. Nie od dziś wiadomo, że derby kierują się swoimi prawami. Dowód? Wystarczy wrócić do spotkania w rundzie jesiennej, kiedy to Cracovia pokonała u siebie Wisłę 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił wtedy Holender Koen van der Biezen. Podopieczni trenera Michała Probierza będą chcieli się zrewanżować, co nadaje tej rywalizacji dodatkowego smaczku.

W każdy poniedziałek o 18:30 Eurosport 2 pokazuje na żywo ostatni mecz kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Państwa, w których za pośrednictwem Eurosportu 2 można oglądać na żywo poniedziałkowe spotkania to: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja.

  


Serial KREW Z KRWI - odblokowany2012-04-05

11 kwietnia na antenie CANAL+ rusza emisja serialu „KREW Z KRWI” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Premiera serialu odbędzie się o godz. 20:45 (przed serialem wyemitowane zostaną dwie audycje : Aktualności filmowe oraz ŁAPU CAPU) w paśmie specjalnie odblokowanym na tą okazję  Canal+ oraz Canal+ HD.

KREW Z KRWI” to utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego ośmioodcinkowa produkcja CANAL+ w reżyserii Xawerego Żuławskiego, w której występują uznani aktorzy filmowi i teatralni. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, która otrzymała właśnie nagrodę Polskiej Akademii Filmowej - Orła 2012 za najlepszą rolę kobiecą. W serialu partnerują jej uznani artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także obiecujący aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

  


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 26 


Nowe kanały w ofercie Antserwis Wałcz.

Od lipca 2014 r. nasza oferta DTV została rozszerzona o następujące kanały:

- FOX
- FOX HD
- ducktv HD
- FOXlife HD  - już wkrótce
 - CandyMan - już wkrótce
FORMULARZ KONTAKTOWY