LE MANS na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie 22012-06-13

Gwiazdy Formuły 1 w legendarnym wyścigu

LE MANS 24 GODZINY
16 i 17 czerwca na żywo wyłącznie w Eurosporcie i Eurosporcie 2
  • Nick Heidfeld, Sabastien Buemi, Sebastien Bourdais, Giancarlo Fisichella, Kazuki Nakajima gwiazdami tegorocznej edycji Le Mans 24 godziny

  • Relacje na żywo przez 24 godziny w Eurosporcie i Eurosporcie 2 z komentarzem prosto z toru

___________________________________________________________________________________________________________________________________

W sobotę 16 czerwca o godz. 15:00 wystartuje legendarny wyścig Le Mans 24 godziny. Na słynnym torze Circuit de la Sarthe rywalizacja toczyć się będzie przez całą dobę. Zwycięży zespół, który w ciągu 24 godzin pokona największą liczbę okrążeń. Prestiż tego wyścigu przyciąga znanych i utytułowanych kierowców z różnych serii wyścigowych, w tym z najsłynniejszej – Formuły 1. Eurosport i Eurosport 2 będą pokazywać wydarzenia na torze przez całą dobę na żywo.

Dla kibiców sportów motorowych wyścig Le Mans 24 godziny to zawsze wydarzenie wyjątkowe. Kultowe prototypy oraz samochody GT wymieszane na jednym torze to najbardziej charakterystyczny widok podczas słynnej rywalizacji.

Le Mans 24 godziny traktowany jest przez właścicieli znanych marek samochodowych jako jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Inżynierowie, którzy projektują pojazdy specjalnie na ten wyścig, wykorzystują najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. To nie tylko kwestia przejechania największej liczby okrążeń, ale także możliwość pokazania światu najbardziej wytrzymałego auta, marki, która najlepiej zniesie wyniszczające, wielogodzinne katusze na torze.

Nie dziwi więc fakt, że częścią tak spektakularnego sukcesu chcą być najlepsi kierowcy specjalizujący się w wyścigach długodystansowych. Pod nieobecność zespołu Peugeot’a, murowanym faworytem do zwycięstwa w tym roku w kategorii najszybszych prototypów (LMP1) będzie Audi. W składzie tego teamu wystąpią między innymi obrońcy tytułu - Marcel Fassler, Andre Lotterer i Benoit Treluyer (kierowcy w trakcie wyścigu kilkakrotnie się zmieniają). Drugim najmocniejszym zespołem w kategorii LMP1 będzie Toyota, w barwach której pojadą między innymi zawodnicy znani z Formuły 1 – Kazuki Nakajima, Nick Heidfeld czy Sebastien Buemi. Obie ekipy – zarówno Audi jak i Toyota – wystawią w tym roku po dwa prototypy z napędem hybrydowym.

Ciekawie zapowiada się także walka wśród samochodów GT. Tutaj prym wiodą takie marki jak Ferrari, Chevrolet, Aston Martin i Porsche, a w gronie kierowców znajdują się między innymi Giancarlo Fisichella, Sean Edwards i Jean-Philippe Belloc.

 

  


Propozycje HBO w Czerwcu!2012-06-01
  


Serwis EUROSPORT.PL zmienił szatę graficzną2012-05-31

Tuż przed Euro 2012 serwis eurosport.pl zmienił szatę graficzną oraz sposób prezentowania informacji. Nowy layout jest odpowiedzią na trendy panujące w świecie Internetu i nowych technologii.

 

Nowy wystrój graficzny został pomyślany tak, by prezentować informacje w sposób jak najbardziej różnorodny, wyczerpujący i jest odzwierciedleniem oczekiwań Internautów. W wygodny sposób mogą teraz dotrzeć do najważniejszych i najbardziej aktualnych wiadomości z konkretnej dyscypliny. Pojawiły się też nowe boksy na stronie głównej, jak "Najlepsi gracze", "Ostatnie wideo”, "Najpopularniejsze artykuły”.

 

- "Nowa twarz" serwisu została zaprezentowana tuż przed inauguracją Euro 2012. Zachęcamy, by śledzić mistrzostwa wraz z naszymi dziennikarzami, a także korzystać z materiałów tekstowych, statystycznych, graficznych, fotograficznych i filmowych "nowego-starego" eurosport.pl - mówi szef polskiej strony internetowej Eurosportu, Rafał Sak.

 

 

 

  


Nowe programy HD2012-05-28
Telewizja Kablowa ANTSERWIS informuje , że do oferty telewizji cyfrowej w dniach 29.05 - 01-06 2012 dołączą nowe kanały , które będą dostępne w pakiecie Wygodny HD i Super HD takie jak :TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN TURBO HD, TVN7 HD i TVN STYLE HD oraz TVR.

Zmiana oferty programowej, nie zakończy się jedynie na tych sześciu nowych kanałach telewizyjnych. W najbliższym czasie dla korzystających z pakietu WYGODNY HD dodanych zostanie kolejnych pięć programów, a Klienci, którzy korzystają z pakietu Super HD otrzymają kolejnych siedem kanałów telewizyjnych. Oczywiście wszystkie w jakości High Definition.
Szczegółowe informacje w najbliższym czasie.

Zmiana propozycji programowej wiąże się również ze zmianami w ustawieniach telewizji cyfrowej i aktualizacją listy dostępnych kanałów. W większości przypadków aktualizacja ta dokona się automatycznie, jednak jeśli tak się nie stanie, wystarczy przywrócić ustawienia fabryczne w Państwa dekoderach. W przypadku modułów CAM, należy ponowić wyszukiwanie kanałów.


  


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 28 


Przerwy w dostępie do usług Antserwis Wałcz.

Informujemy, że w dniu 21.10.2014 w godz. 05:00-06:00 nastąpią przerwy w dostępie do usług Antserwis Wałcz na następujących ulicach:

- ul. Okulickiego
- ul. Bankowa
- ul. Konopnickiej
 
FORMULARZ KONTAKTOWY