Informacja2012-05-22
 W związku z parcami , które miały miejsce w nocy z 21/22 maja część dekoderów zgubiła listę kanałów. W celu ich przywrócenia zaleca się :

U abonentów korzystających z modułu CAM ponowną instalacje telewizora. W przypadku Abonentów posiadających dekodery cyfrowe zaleca się przywrócenie dekoderów do ustawień fabrycznych. Pełne zestawienie dekoderów z automatyczną instalacją  kanałów przedstawione są poniżej:

- Technisat MF4K po automatycznym przeskanowaniu w pozycji STANDBY pojawia się komunikat o usunięciu i dodaniu  kanałów – oba komunikaty należy potwierdzić klawiszem OK.
- Technisat K3X – nie wyszukuje zmian automatycznie – konieczne jest przywrócenie do ustawień fabrycznych i ponowne zaprogramowanie dekodera.
- Technisat HD – nie wyszukuje zmian automatycznie – konieczne jest przywrócenie do ustawień fabrycznych i ponowne zaprogramowanie dekodera.
- Homecast HD – nie wyszukuje zmian automatycznie – konieczne jest przywrócenie do ustawień fabrycznych i ponowne zaprogramowanie dekodera.
- Kaon SD – po włączeniu automatycznie znajduje zmiany i wyszukuje kanały
- Ferguson AC-8000 – po włączeniu automatycznie znajduje zmiany i wyszukuje kanały
- Telewizory z modułem CAM – w zależnosci od modelu telewizora(zaleca się jednak ponowną instalację odbiornika tv)

  


Informacja2012-05-11

Z powodu zaprzestania nadawania z satelity radii analogowych zaszły zmiany:

-88.40 radio Pin zastąpiło SUNSHINE

-89.00 Tok FM zastąpiło RTL Radio

  


HOLANDIA-POLSKA na żywo w Eurosporcie2012-05-09

HOLANDIA – POLSKA
W CZWARTEK O 17:30 NA ŻYWO WYŁĄCZNIE W EUROSPORCIE

Już jutro o godz. 17:30 polscy piłkarze rozegrają ostatni mecz grupowy odbywających się w Słowenii mistrzostw Europy do lat 17. Spotkanie naszych reprezentantów z Holandią pokaże na żywo kanał Eurosport.

Po zwycięstwie nad Belgią 1:0 i remisie z gospodarzem turnieju Słowenią 1:1, reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w grupie B. Zwycięstwo lub remis z Holandią da naszej drużynie pewny awans do półfinału. Porażka nie oznacza jednak koniec szans biało-czerwonych na dalszą grę. Belgia musiałaby jednak zremisować lub wygrać ze Słowenią. W przypadku zwycięstwa gospodarzy o awansie zadecyduje bilans bramkowy.

  


TV ASTA w jakości HD2012-05-09
W poniedziałek zakończyła się faza testów TV ASTA HD. Teraz wszyscy abonenci mogą oglądać programy publicystyczne, relacje z imprez sportowych czy najważniejszych wydarzeń w regionie w jakości HD. Tym samym TV ASTA dołączyła do grona nielicznych telewizji lokalnych emitujących ramówkę w wysokiej rozdzielczości.


Kanał TV ASTA HD znajdzie się w pakiecie Wygodny HD i Super HD. W przypadku braku samoistnej aktualizacji listy kanałów, należy przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych.

  


 1 ... 13  14  15  16  17 ... 26 


Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w TVK Antserwis Wałcz.

Od dnia dzisiejszego będzie możliwość zamówienia specjalnego pakietu Polsat Volleyball składający się z kanałów: Polsat Volleyball 1 HD/SD, Polsat Volleyball 2 SD, Polsat Volleyball 3 SD, Polsat Volleyball 4 SD.

FORMULARZ KONTAKTOWY